به پاس فعالیت های عمرانی چشم گیر شهرداری تویسرکان در سال 1401 استاندار محترم استان همدان با پیگیری های مکرر فرماندار شهرستان مهندس افشاری  یک دستگاه لودر بزرگ در ایام الله دهه مبارک فجر  به شهرداری تویسرکان اهدا کرد . 

در این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر تویسرکان ضمن تبریک دهه فجر و تشکر از فرماندار و پرسنل شهرداری  استفاده بهتر از لودر و ماشین آلالت شهرداری در امر خدمت رسانی به مردم خوب تویسرکان را سر لوحه کار شورا و شهردار قرار داد 

دکتر محمد حسین پور شهردار تویسرکان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از فرماندارمحترم و اعضای شورای اسلامی شهر فرمود هدف شهرداری و شورای اسلامی شهر از برگزاری این مراسم تقدیر از فرماندار و استاندار محترم بود که با این که چهار دستگاه را به استان اختصاص داده بودن به شهرداری تویسرکان نگاه ویژه داشتند .ایشان افزود ما در بحث ماشین آلات خیلی ضعف داریم شهری که 55 هزار نفر جمعیت دارد با 3 عدد کمپرسی خدمات دهی خیلی سخت میباشد  در این راستا شورا برنامه ریزی کرد بیل بکهو را خریداری کردیم و به ناوگان ما اضافه شد  . ما دستگاه های تولید کفپوش جدول و بلوک را خریداری کردیم و با توجه به تولیداتی که داشتن الان یه درآمد پایداری برای شهرداری و تمامی پول های خرید آنها را از در آمد جاری شهرداری پرداخت کرده ایم حدود 700 میلیون لاستیک خریداری کرئده ایم با اضافه شدن این لودر در بحث برف روبی و بند 14 ماده 55 همون تخریب املاکی که خطر ناکه و وضعیت شهر رو نا به سامان کرده اند موفق خواهیم شد در بحث ورودی و خروجی شهر برنامه داریم . 

در این مراسم فرماندارتویسرکان  ضمن تبریک ایام دهه فجر از زحمات دکتر محمد حسین پور شهردارپر تلاش تویسرکان تقدیر  نمود و گفت : در پی خدمات رسانی گسترده ای که شورای اسلامی شهر و شهردار تویسرکان دارند ما وظیفه خود دانستیم  از این مجموعه خدوم و زحمتکمش حمایت کنیم .

وی در ادامه افزود : فعالیبتهای بسیار خوبی را شهرداربا حمایت  شورای شهردر  تویسرکان شروع کرده اند که خوشبخنانه آن فعالیتها  برای تمامی شهروندان مشهود بوده است. شهرستان تویسرکان در حوزه  شهری و برون شهری به لحاظ تجهیزات نیاز به حمایت بیشتری داشت این دستگاه لودرچهارمین تجهیزات مرتبط با مدیریت بحران هست طی چندماهه اخیر به ناوگان ماشین آلات اظافه شد.

ایشان در پایان از شهردار و مجموعه شهرداری بابت برف روبی و تلاشهای آنها تقدیر کرد.بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری تویسرکان

بزرگترین آبنمای کف خشک هارمونیک موزیکال غرب کشور به مساحت 750 متر مربع و با 99 نازل، بزودی در بوستان نبوت شهر تویسرکان به بهره برداری می رسد.

 

جزئیات پروژه متقابلا اعلام خواهد شد...شهرداری سازمانی مردم نهاد است و در خدمات رسانی به مردم باید پیش قدم باشد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری تویسرکان دکتر حسین پور در طی سخنانی و در پی تکریم ارباب رجوع گفت: هیچوقت روز خاصی را برای دیدار با شهروندان اختصاص نداده ام، چو.ن بر این معتقدم که دیدار شهردار با مردم باید چهره به چهره باشد و این حق شهروندان است که با شهردار شهر خود هر روزی که می خواهند بتوانند دیدار داشته باشند.

وی در ادامه افزود: مشکلات از دل دیدار با مردم بیرون می آید و اگر بنده هر روز با شهروندان دیدار نداشته باشم، مطلع شدن از مشکلات شهری قطعا سخت خواهد بود. 

از سوی دیگر ما از مردم عوارض دریافت می کنیم و باید نسبت به آن مسئول باشیم و به مردم خدمات ارائه دهیم.

دکتر حسین پور در پایان از شهروندان دعوت کرد که با شهرداری تعامل داشته باشند و هر گونه طرح و پیشنهادی در هر زمینه ای که به شهرداری مربوط می باشد را به واحد روابط عمومی این مجموعه ارائه دهند.

زیرسازی و آسفالت ترانشه های جلوی بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی